Teslimat Koşulları

Sipariş ve Teslimat Süreci

Siparişleriniz, ödemenizin banka tarafından onaylanmasını takiben 5 iş günü içerisinde (Pazartesi-Cuma) kargoya teslim edilir. Kargo şirketi, teslimat adresinizin şubeye uzaklığına bağlı olarak 1-3 iş günü içinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri, ürünlerin imalat sürelerine göre değişiklik gösterebilir. Bu ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri, ürün sayfalarında belirtilmektedir.

Eğer tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olursa, size üyelik bilgilerinizden aracılığıyla bilgilendirme yapılacaktır. Bu nedenle, üyelik bilgilerinizin doğru ve eksiksiz olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünler, anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri aracılığıyla Zerdia Gold&Diamond garantisi altında size ulaştırılacaktır.

Satın aldığınız ürünler, bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir. Eğer seçtiğiniz ürünlerden biri stokta mevcut değilse, ilgili konuda size bir e-posta gönderilerek ürünün stoklara giriş tarihi hakkında bilgi verilecektir.

× Size nasıl yardımcı olabiliriz?